Umývanie okien

Umývanie okien

Na umývanie okien využívame najnovšie čistiace metódy, vďaka ktorým vydržia umyté okná dlhšie neznečistené a bez šmúh. Naša práca sa tak stáva efektívnejšou a naši klienti spokojnejšími.

Umývanie okien pomocou teleskopickej tyče

Používame najnovšiu a najefektívnejšiu metódu pri ktorej umývame okná pomocou teleskopickej tyče. Jedná sa o systém, ktorý za pomoci filtračného zariadenia zbavuje vodu minerálov vďaka čomu voda nezanecháva na okne žiadne stopy a nečistoty. Efektívnosť tejto metódy spočíva aj v tom, že pomocou teleskopickej tyče sa vieme dostať takmer ku každému oknu. Túto jedinečnú výhodu získavame vďaka dĺžke tyče, ktorá predstavuje takmer 20m. Teleskopická tyč je zakončená kefou z umelých vlákien ktoré umyjú okno dôkladne a zároveň nanesú neviditeľný film. Táto tenká vrstva pôsobí odpudivo voči prachu a iným nečistotám. Vďaka tomu vydrží umyté okno dlhšie čisté.

Umývanie okien z rebríka

Rebrík zväčša využívame pri veľmi znečistených oknách. Vďaka tejto klasickej metóde má pracovník priamy kontakt s umývaným oknom a môže ho očistiť po stavbe, od vodného kameňa alebo od cementového mlieka. Pre zabezpečenie čo najväčšej bezpečnosti pri práci využívame drevené rebríky, ktoré sú ťažšie a stabilnejšie a umývanie okien je tak výrazne bezpečnejšie.

Zľaňovanie výškových budov

V našej ponuke máme okrem čistenia menších objektov aj umývanie okien na presklenných výškových budovách. Tieto budovy vyžadujú špeciálny prístup ku znečisteným oknám – naša práca je tak náročnejšia. Ideálnym riešením je použiť metódu zľaňovania pomocou horolezeckej techniky za dodržania bezpečnosti pri práci v najväčšej možnej miere. Naši pracovníci prešli odbornými školeniami vďaka čomu je odvedená práca na najvyššej úrovni a umývanie okien je tak výrazne bezpečnejšie.

Veľmi znečistené okná

Na veľmi znečistené okná využívame certifikované chemické pomôcky, ktoré dokážu vyčistiť vodný kameň, vyčistiť silikón alebo iné nečistoty. Jednou s našich overených pomôcok je ostrá žiletka, ktorá odstraňuje iba špinu a okno zanecháva čisté a nepoškrabané.

Ďalšie nami používané metódy:

  • čistenie fasád a sklenných povrchov z mobilných vysokozdvižných plošín
  • umývanie okien z lešení
  • umývanie okien z fasádnych plošín
Umývanie okien zlaňovanímUmývanie okien z vyskozvižnej plošinyUmývanie okien pomocou teleskopickej tyče
Umývanie fasády pomocou vysokozdvižnej plošinyUmývanie okien teleskopickou tyčou

Neváhaje nás kontaktovať

0918 393 308 | 0905 819 633